
Rain-Bird
De beregeningsbesturing van Rain Bird is zeer geschikt voor het automatisch beregenen van uw tuin of gewassen. Een beregeningsbesturing is niet alleen handig als u op vakantie bent, ook in het dagelijks gebruik bespaart het u veel tijd en werk.
Watertimer
Een watertimer is een apparaat waarbij u handmatig het beregenen start en d.m.v. een draaiknop de duur van de tuinberegening instelt. De watertimer monteert u aan de kraan, de tuinslang sluit u aan op de watertimer.Type ESP-RZX beregeningscomputer

Modulaire beregeningscomputer
Type ESP4 heeft 4 stations, 3 programma's en 4 starttijden per dag per programma. U kunt via het LCD-scherm de beregeningscomputer bedienen, er is een automatische onderbreker met foutmelding welk station overbelast is of kortsluiting heeft, de overige stations gaan dan gewoon door met beregenen.
Toebehoren
- U heeft keuze uit 2 regensensors en 1 bodemvochtigheidssensor ter voorkoming van beregening bij regenval.
- Een bliksembeveiliging die de beregeningsautomaat en kleppen beveiligt tegen piekspanningen.
- Een spoel voor 9V uitgang.
- 4 verschillende drukbegrenzers voor het verlagen van de druk in het leidingsysteem.
- Een relais voor het schakelen van hogere vermogens.
Wij leveren ook een beregeningsplan op maat.