
Beregeningsbesturing
Met een beregeningsbesturing kunt u onbezorgd uw tuinberegening regelen. Het systeem kan ook voorzien worden van een sensor die de vochtigheid meet en de besturing er op instelt.
Wilt u het gemak van het automatisch beregenen van uw tuin of gewassen?
Hiervoor heeft Wildkamp meerdere mogelijkheden in de vorm van beregeningscomputers en watertimers.
Wilt u het gemak van het automatisch beregenen van uw tuin of gewassen?
Hiervoor heeft Wildkamp meerdere mogelijkheden in de vorm van beregeningscomputers en watertimers.

Bij Rain Bird kunt u diverse accessoires vinden, o.a. spoel, losse trafo, sleutelschakelaar en relais.
Bij Hozelock, Gardena en Rain Bird vindt u watertimers.
Watertimer
Een watertimer werkt als een kookwekker. De bewateringsduur wordt d.m.v. een draaiknop ingesteld waarna de watertoevoer automatisch stopt. Een watertimer is ideaal in het gebruik met tuinsproeiers, zodat u niet vergeet de beregening te stoppen.
Beregeningscomputer
Een beregeningscomputer heeft in tegenstelling tot een watertimer meer mogelijkheden m.b.t. de programma's; insteltijden, dagen en beregeningsgebieden.
Op afstand bedienen
Hozelock en Rain Bird bieden beide modules waarmee u op afstand uw beregeningsbesturing kunt beheren.De Cloud Controller van Hozelock werkt met behulp van een app op uw mobiele telefoon (Apple en Android) waarmee u de bewatering van uw tuin, waar ter wereld u ook bent, kunt aanzetten, uitzetten, pauzeren, aanpassen of programma's kunt toevoegen.
Regensensors en bodemvochtigheidssensor
Wilt u dat de beregeningsbesturing rekening houdt met het weer? Dan zijn er voor u de regensensors en een bodemvochtigheidssensor. Het grote voordeel hiervan is dat er beregend wordt als het echt nodig is. De regensensors kunt u vinden bij Gardena, K-Rain en Rain Bird, de bodemvochtigheidssensor vindt u bij Rain Bird.Wij leveren ook een beregeningsplan op maat.